25 листопада 2020 року на базі кафедри ландшафтного проєктування та садово-паркового мистецтва Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Колесніковські читання», присвячена пам’яті проф. О. І. Колеснікова

В ході роботи відбулася наукова дискусія, присвячена актуальним питанням підготовки фахівців садово-паркового господарства; моніторингу урбоекосистем, історичним аспектам, регіональним особливостям та перспективним напрямам міського озеленення, адаптації ландшафтних об’єктів.

У роботі конференції прийняли участь представники 19 установ та організацій з 11 міст України, серед яких: Державний дендрологічний парк «Олександрія» НАН України, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національний лісотехнічний університет України, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Національний Університет «Львівська політехніка» та ряд інших.

 1  2 3 
 4  5  6.png
 7  8  9

 

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

23 листопада 2020 року о 10.15 на кафедрі ландшафтного проєктування та садово-паркового мистецтва відбудеться науково-практичний семінар на тему «Національний код в українському ландшафті» для студентів магістратури та четвертого курсу спеціальності 206 «Садово-паркове господарство».

Доповідач – ландшафтний архітектор, Член Національної спілки архітекторів України, Президент Київського ландшафтного клубу Джунь Оксана Олегівна.

Науково-практичний семінар відбудеться в режимі он-лайн за допомогою Google meet. Для приєднання до роботи семінару треба пройти за посиланням: https://meet.google.com/gqk-fwyj-pav

 

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Кафедра ландшафтного проєктування та садово-паркового мистецтва ХНУМГ ім. О. М. Бекетова запрошує прийняти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «КОЛЕСНІКОВСЬКІ ЧИТАННЯ», присвяченої пам’яті проф. О.І. Колеснікова, яка відбудеться 25 листопада 2020 року.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОФЕРЕНЦІЇ

  1. Актуальні питання підготовки фахівців садово-паркового господарства
  2. Моніторинг урбоекосистем: міжнародний досвід, сучасні тенденції та значення для сталого розвитку міст
  3. Історичні аспекти, регіональні особливості та перспективні напрями міського озеленення
  4. Адаптація ландшафтних об’єктів: містобудівні, екологічні, рекреаційні та соціокультурні аспекти

ФОРМАТ ПРОВЕДЕННЯ ТА ФОРМИ УЧАСТІ

Всеукраїнської науково-практичної конференції «КОЛЕСНІКОВСЬКІ ЧИТАННЯ» проводитиметься в он-лайн форматі.

Форма участі:

  • презентація матеріалів та доповідь;
  • публікація тез у збірнику матеріалів конференції.

УМОВИ УЧАСТІ

Для участі у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «КОЛЕСНІКОВСЬКІ ЧИТАННЯ» необхідно до 15 листопада 2020 надіслати на e-mail: lspg@kname.edu.ua:

- заявку на участь;

- тези доповіді

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Детальнішу інформацію можна отримати в інформаційному листі

Поставити питання та отримати детальнішу інформацію можна:

- на кафедрі ландшафтного проєктування та садово-паркового мистецтва ХНУМГ ім. О. М. Бекетова – м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, корп. Будівництва та менеджменту ХНУМГ, поверх 4, каб. 403, тел.: (057) 707-31-20;

- електронною поштою e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

- у телефонному режимі:

Гатальська Надія Вікторівна

Тел: (067) 728-69-20

Колєнкіна Марина Сергіївна

Тел: (098) 572-29-13

(050) 276-31-09

Звягінцева Ярослава Миколаївна

Тел: (067) 576-33-94

Програма конференції буде надіслана до 20 листопада 2020 року.